KKXXDSC_0473nahled.jpg

Praxe a vzdělání

V současné době se kromě poradenství, mediací       a facilitací věnuji managementu v neziskové sféře. 
V předchozích letech jsem profesně působila  na manažerských pozicích v oblasti TV médií.

Kromě komunikace nebo  personálního řízení pracovních týmů jsem se věnovala např. přípravě a vedení interních školení, workshopů a brainstormingů nebo metodickému vedení pracovníků. 

Mám zkušenosti   s vedením sociální služby, řízením projektů, zastřešením komerčních aktivit v neziskové organizaci i s přímou prací s klienty či jejich rodinami.

2014

- Bakalářský obor "Sociální práce s důrazem na komunikaci a psychoterapii", Pražská vysoká škola psychosociálních studií

Státní zkouška z oborů Sociální komunikace, Psychoterapie

- Výcvik Psychosociální poradenství (50 hod.)

2010 - 2015

- Psychodynamický komunitní výcvik (500 hod.), PVŠPS

2012

- Výcvik v řešení konfliktů technikou mediace (100 hod), AMČR

- Workshop v rodinné mediaci, AMČR

2003

- Podpora restrukturalizace, kurz, TCC

2002

- Strategické řízení, 6 měsíční kurz, Content

- Rozvoj manažerské osobnosti, 6 měsíční kurz, Content

"S Danielou jsem konzultovala svoje dlouhodobé problémy v komunikaci na pracovišti. Vyčerpávající situace, kdy jsem měla pocit, že nic z toho, co svým kolegům řeknu či zadám, neplatí, a že moje argumenty nemají stejnou váhu jako těch ostatních, se opakovaly, stupňovaly a já je nedokázala konstruktivně řešit. Daniela mi pomohla formulovat kořeny mých problémů a společně jsme došly k několika řešením, která se teď snažím aplikovat. Zpočátku mě překvapily některé Danieliny metody, třeba použití karet ve chvílích, kdy jsem se „zasekla“ a nebyla schopná definovat svoje pocity – ale fungovalo to skvěle a pomohlo mi to otevřít se i na úrovni, o které jsem nikdy předtím nepřemýšlela."

Alena, copywriter